• 0536 954 28 22

Patent Firması

Belgelendirme sektörü adı altında Diyarbakır’da ve Türkiye genelinde birçok patent firması bulunmaktadır. Patent, bir buluşun, bir ürününün resmiyette tescillenmesini ve tescili gerçekleştiren kişi veya kuruma koruma sağlamaktadır. Patent işlemleri marka tesciline nazaran çok daha zahmetli ve patent tescilinin süreleri çok daha uzun olmaktadır. Bu konularda arama motorlarında bulabileceğiniz birçok patent firması mevcuttur ancak patent alımının yapılabilmesi için profesyonel bir firma ile çalışılması gerekilmektedir.

DİYARBAKIR Patent bu konuda 4 yıllık patent sektöründeki deneyimi ve uzman patent vekilleri ile almak istediğiniz patentlerle ilgili detaylı olarak araştırmalarını gerçekleştirerek sizlere bilgi vermektedir. Patent araştırması gerçekleştirildikten sonraki tüm aşamaları DİYARBAKIR Patent uzman patent vekilleri ile takip ederek tüm durumlarda sizlere bilgi vereceklerdir.

Patent alımının yapılabilmesi için bulduğunuzun buluş veya ürünlerin diğer buluş ve ürünlerden farklı veya tam anlamıyla özgün olması ile patent alınabilmektedir.

Tüm bu konular ile ilgili yeriniz İstanbul’da ise eğer müşteri temsilcilerimiz sizlere yerinizde bilgi verebilmekte veya sizler telefon üzerinden bizden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Hotline
+905369542822