• 0536 954 28 22

Marka Tescil Fiyatları

Arama motorlarına 2017 marka tescil fiyatları yazdığınızda 129 TL’ye 149 TL’ye marka tescil reklamları ve firmaları yer almaktadır. Ancak aslında bahsettikleri konu marka tescil vekillik ücretidir. Çünkü hiçbir marka tescil firması yukarıdaki fiyat politikasına göre marka tescili yapamaz. 129 TL gibi komik reklamlar veren firmalara kesinlikle güvenmemeniz ve inanmamanızı tavsiye etmekteyiz. Ancak her firmanın kendine özel fiyat politikası ve pazarlama stratejileri mevcuttur.

Marka tescil fiyatları tescillemek istediğiniz markanın kaç sınıfta olacağı, logolu başvuru, logosuz başvuru gibi kriterlere göre fiyatlandırma gerçekleştirilmektedir. Türkiye’de birçok büyük marka tescil firmaları bu şekilde çalışmaktadır.

Fiyat araştırmalarını markasını tescil etmek isteyen firma tarafından marka tescil hizmeti verecek olan firmadan fiyat teklifi alarak marka tescilini yaptırmasıdır. Ancak bu çok doğru bir seçenek değildir. Çünkü marka tescilinizi gerçekleştirecek olan firmanın daha önce çalışmış olduğu firmalara ve size vereceği hizmete dikkat etmeniz gerekmektedir. Marka tescili bir ürün olmadığından hizmet sektörünün de herhangi bir fiyat ortalaması mevcut değildir. Firmaların prensiplerinden fiyat politikalarına kadar her şeyi farklı olduğundan firmalar sundukları hizmetin kalitesine ve emeğine göre ücretlerini belirlemektedirler.

Marka tescil fiyatları için teklif aldığınız firmaların fiyatlarına göre değil vereceği hizmete ve mevcut firmanın referanslarına, firma profiline ve sunduğu hizmetin kalitesini incelemeniz ve aldığınız fiyatlarla kıyaslamak çok daha doğru bir seçim olacaktır.

DİYARBAKIR Patent; 2015 yılından bu yana 4 kişilik ekibi ile marka tescili, marka takibi, marka yenileme, patent tescili, ve diğer belgelendirme hizmetleri ile ilgili faaliyet göstermektedir. Marka tescili ve danışmanlık konularında sunduğu hizmetleri her zaman üst seviyede tutan firmamız en uygun fiyat politikası ile hizmet vermektedir.

Marka tescil fiyatlarımız ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Ayrıca yeriniz İstanbul’da ise müşteri temsilcilerimiz sizleri ziyaret ederek marka tescilinin detaylarını anlatacak bir sunum gerçekleştirerek daha sağlıklı bir fiyat vereceklerdir.

Profesyonel ekibimiz ile 4 yıldır birçok büyük firmalarla çalışmış olan firmamızdan hizmet almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hotline
+905369542822