• 0536 954 28 22

Marka Tescil Firmaları

DİYARBAKIR Patent,  2015 yılı itibari ile Diyarbakır ilinde faaliyete geçmiş marka tescil firmasıdır. Tecrübeli vekilleri ile birlikte sektöre ilk giriş yaptığı gün itibari ile her zaman müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde hizmet vererek çalışmalarını devam etmektedir.  Başta Diyarbakır olmak üzere firmamız tüm Türkiye’de Marka ve Patent tescili konusunda uzman vekilleri ile müvekkillerine en iyi hizmeti sunmaktadırlar. Marka ve Patent tescili konusunda Diyarbakır ilinde marka tescil firmaları arayışınız mevcut ise eğer Marka ve Patent tescili ve takibi konusunda güvenilir, Diyarbakırilinde ve müşteri memnuniyetine önem veren DİYARBAKIR Patent ile tanışabilir, aynı gün hizmet alabilirsiniz. Diyarbakır ilinde marka tescil firmaları denildiği takdirde sunduğu kaliteli hizmet neticesinde sürekli olan tercih edilen marka tescil firması olmaktan gurur duyuyoruz.

Diyarbakır marka tescil firmaları aramalarından bizlere ulaşmanız halinde dilerseniz sizleri yerinizde ziyaret ederek marka veya patent tescili konusunda aydınlatarak marka ve patent tescilinizin en iyi ve doğru şekilde tescil edilmesi için tüm aşamaları sizlere anlatmaktayız.  Markanızın veya Patent tescillerinizin belge aşamasına geleceği döneme kadar firmamız evrak takibini ücretsiz olarak gerçekleştirecek olup, marka veya patent tescilinizin tescil edilene kadar ki süreçte sizlere marka veya patent tescilinizin hakkında bilgi vermekteyiz. Ancak her zaman belirttiğimiz gibi marka veya patent tescilinin tamamlanması kolay değildir. Marka veya Patent tescilinizin tescili gerçekleştiği an itibari ile benzer markaların ortaya çıkmasını önleyebilmek amacıyla. Marka tescil takip hizmeti almanızı tavsiye ediyoruz.

Diyarbakır’da Marka veya Patent tescili konusunda sektörünüzde tescilli bir firma olmak istiyorsanız DİYARBAKIR Patent gibi deneyimli bir firmadan bilgi / hizmet alabilirsiniz. Bu alanda uzman marka tescil uzmanına sahip olan DİYARBAKIR Patent en iyi hizmeti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır.  Marka ve Patent tescili konusunda bilgi almak isterseniz firmamızı arayabilir ve detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hotline
+905369542822