• 0536 954 28 22

İsim Hakkı Fiyatları

Bir isim hakkı almayı yani belirlemiş olduğunuz markanın tescilini yaptırmak istediğiniz de bu işlemler için 2 aşamalı olmak üzere ödeme yapmanız gerekmektedir. Ancak İsim hakkı fiyatları bireysel başvurularda belli olsa da bir marka tescil ofisi tarafından yapılan isim hakkı işlemlerinde bu ücretler belirli bir standartta değildir sebebi ise her firmanın kendi emeğini farklı değerlerde tutmasından kaynaklanmaktadır.

İsim hakkı fiyatları konusunda arama motorlarında kullanıcıları yanıltacak o kadar sonuç bulunmakta ki arama yapan kullanıcılarında akılları karışmaktadır ancak isim hakkı fiyatları İnternet'te yazdığı gibi 99 TL’ye 129 TL’ye gibi rakamlarla kesinlikle yapılmamaktadır.

Dediğimiz gibi her firmanın kendi emeğine göre fiyat vermesinden ötürü en iyi fiyatı alabilmek için arama motorlarında araştırma yapmanız gerekmektedir. Yapmış olduğunuz araştırmalar da hizmet almak istediğiniz firmanın sunduğu hizmetleri ve müşteri portföyünü çok iyi araştırmanız gerekmektedir.

DİYARBAKIR Patent İsim hakkı fiyatları konusunda sizlere en uygun fiyatlarla yardımcı olabilecek ve markanızın tescilini en doğru şekilde gerçekleştireceğinden emin olabilirsiniz.

İsim hakkı fiyatlarımızı ve isim hakkı hakkında bilgi almak için hemen müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Hotline
+905369542822