• 0536 954 28 22

Diyarbakır Marka Tescili

DİYARBAKIR Patent 4 yıl önce Diyarbakır ilinde kurulan bir marka tescil ofisidir. Sektöre giriş yaptığı gün itibari ile müşteri memnuniyetine uygun olarak hizmet veren firmamız Diyarbakır İlinde birçok firmanın marka tescil işlemlerini profesyonel marka vekilleri ile gerçekleştirmiş ve bu gerçekleşen markaların takibini kendi bünyesindeki marka takip ekibi ile takip etmiştir. Diyarbakır ilinde birçok markanın tescilini sağlamış olan firmamız bulunduğu sektörde zirve de olmayı ve zirve de kalmayı başarmıştır. Bu sayede de Diyarbakır ilinde marka tescili veya isim hakkı almak istiyorum dendiğinde ilk akla gelen şirketler arasındadır.

Sizlerde profesyonel ekibimiz ile tescillemek istediğiniz markanızı doğru sınıflarda doğru bir başvuru ile tescil ettirebilirsiniz. Markanızın müracaatından markanızın marka tescil belgesi evrakı size teslim edilene kadar olan kısımda firmamız ücretsiz olarak markanızın takibini gerçekleştirmektedir. Diğer yıllarda ise marka takip hizmeti almak isterseniz firmamız sizlere bu konuda da hizmet verebilmektedir.

Marka tescil başvuru yapmak veya bu konuda uzman bir firmadan bilgi almak istiyorsanız DİYARBAKIR Patent ile iletişime geçerek tescilleyecek olduğunuz marka ile ilgili detaylı bilgiyi edinebilirsiniz. Yeriniz İstanbul’da ise eğer sizleri yerinizde ziyaret ederek markanız ile ilgili tüm detayları sizlerle paylaşabilmekteyiz.

Bizlere web sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarımızdan ulaşabilir hemen bir marka tescil belgesi sahibi olabilirsiniz.

Hotline
+905369542822